Loading...

Przetargi

Komunikat

Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Sp. z o.o. w Gubinie informuje, że w związku z wykonywaniem prac związanych z przełączaniem nowej sieci wodociągowej na ul. Sobieskiego do istniejącej sieci zostanie dokona dezynfekcja wody poprzez jej chlorowanie począwszy od dnia 12.10.2020 r.  (jednocześnie zaplanowano płukanie sieci wodociągowej). Chlorowanie będzie prowadzone przez okres 6 - 7 dni do zakończenia wspomnianych prac. Dostarczana woda może mieć zmienione walory smakowe i zapachowe.
Więcej

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zakup i dostawa modułów radiowych do zabudowy na wodomierzach DN15 do komunikacji z PSIONEM (nakładka radiowa) na potrzeby Przedsiębiorstwa Usług Miejskich Sp. z o. o.    w Gubinie.
Więcej

Przerwa w dostawie wody – Sobieskiego

Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Spółka z o.o. w Gubinie informuje, iż w związku  z planowanymi pracami na sieci wodociągowej na skrzyżowaniu przy ul. Sobieskiego i ul. Batalionów Chłopskich dnia 28 września 2020 r. (poniedziałek) od godz. 8.30 do godz. 14.00 nastąpi przerwa w dostawie wody na ul. Batalionów Chłopskich, ul. Bema, ul. Jagiellońska, ul. Koszarowa, ul. Kosynierów, ul. Kościuszki, ul. Krzywoustego, ul. Miodowej, ul. Morska, ul. Partyzantów, ul. Platanowej, ul. Podgórnej, ul. Sikorskiego (od skrzyżowania z ul. 1 Maja do stadionu), ul. 1Maja, ul. Sobieskiego, ul. Spokojna, ul. Sportowa, ul. Stroma, ul. Traugutta, ul. Wyzwolenia oraz przyległych.
Więcej

Przerwa w dostawie wody

Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Spółka z o.o. w Gubinie informuje odbiorców wody, że w związku z prowadzonymi pracami związanymi z podłączeniem nowej sieci wodociągowej z istniejącą siecią wodociągową w ul. Gdańskiej na wysokości Przychodni Specjalistycznych w Gubinie dnia 16 września 2020 r. (środa) od godz. 8.30 do godz. 11.30 nastąpi przerwa w dostawie wody na terenie miasta Gubina, a w szczególności na ul. Batalionów Chłopskich, ul. Bema, ul. Gdańskiej, ul. Kosynierów, ul. Krzywoustego, ul. Lotniczej, ul. Malczewskiego, ul. Miodowej, Osiedle Em. Plater, ul. Paderewskiego, ul. Partyzantów, ul. Platanowej, ul. Podgórnej, ul. Różanej, ul. Sikorskiego, ul. 1 – go Maja, ul. Sobieskiego, ul. Szkolnej, ul. Tobruk, ul. Traugutta, ul. Wojska Polskiego, ul. Żwirki i Wigury, ul. Wyzwolenia oraz przyległych.
Więcej

Powszechny Spis Rolny 2020

1 września rozpoczynamy Powszechny Spis Rolny 2020‼ Jeśli masz pytania dotyczące spisu rolnego zachęcamy do skorzystania z INFOLINII SPISOWEJ! Od 1 września na infolinii spisowej będzie również możliwość uzyskania pomocy w przypadku problemów z wypełnianiem internetowego formularza spisowego, a także spisania się przez telefon. #SpisRolny#LiczySięRolnictwo #SpiszSięJakNaRolnikaPrzystało
Więcej

Zawiadomienie o zmianie dni i godzin otwarcia Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych

Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Spółka z o.o. z siedzibą w Gubinie przy ul. Śląskiej 36 zawiadamia, że Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowany w Gubinie przy ul. Śląskiej 36 od dnia 11 sierpnia 2020r.  będzie czynny: - wtorek, czwartek, piątek, sobota w godzinach 8.00 – 15.00 - środa  w godzinach 10.00 – 18.00 Natomiast w każdy poniedziałek Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych  będzie nieczynny.
Więcej
Menu
Skip to content