Loading...
Informacja dotycząca wodomierzy wody bezpowrotnie zużytej (podliczniki)
2020-03-18

Zarząd Spółki przypomina, że Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Sp. z o.o. w Gubinie w ramach projektu unijnego modernizuje system odczytów wodomierzy i urządzeń pomiarowych przechodząc z odczytu tradycyjnego na odczyt radiowy.

W związku z posiadanym punktem poboru wody ogrodowej (podliczniki) i innych punktach uprasza się, aby Państwo zobowiązali się do wymiany wodomierza – podlicznika. W celu usprawnienia formy odczytu urządzeń pomiarowych prowadzonych przez pracowników tut. Spółki zasadnym jest wymiana posiadanego przez Państwa wodomierza ogrodowego współpracującego z wodomierzem głównym.

Informuje się, że wodomierz jest do nabycia w siedzibie Spółki (koszt nowego wodomierza DN15 – ok. 150 zł /szt.,  a używanego z legalizacją – ok. 50 zł/szt., nakładka radiowa wydawana przez i na koszt tut. Spółki – 232,72 zł).

Chęć zdemontowania i zainstalowania wodomierza prosimy zgłaszać w siedzibie Spółki PUM Sp. z o.o. przy ul. Śląskiej 36 w Gubinie, tel. 68 455 82 70 w godzinach od 8.00 do 14.00.

Nadmienia się, że wodomierze ogrodowe również powinny posiadać cechę legalizacyjną, która upływa po okresie 5 lat od ich zakupu i po tym okresie nie będzie można skorzystać z odliczenia ścieków.

Dziękujemy z góry za dostosowanie się do naszej prośby.

 

Zarząd Spółki

Menu
Skip to content