Loading...

Aktualności

Przerwa w dostawie wody

Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Spółka z o.o. w Gubinie zawiadamia odbiorców wody zamieszkałych i posiadających firmy przy ul. Kresowej (w dolnej części), że dnia 20 lutego 2024 r. - wtorek od godz. 8.00 do godz. 10.00 i ponownie od godz. 12.00 do 13.30 nastąpiła przerwa w dostawie wody z uwagi na prowadzone prace związane z usunięciem awarii na sieci wodociągowej na ul. Kresowej nieopodal budynku ozn. nr 9 (przy wjeździe na ul. Doktora Kunickiego) w Gubinie.
Więcej

Przerwa w dostawie wody

Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Spółka z o.o. w Gubinie zawiadamia odbiorców wody zamieszkałych i posiadających firmy na Os. Komorów, tj. przy         ul. Barlickiego, ul. Waryńskiego, ul. Okrzei i ulic przyległych, że dnia 16 stycznia 2024 r. - wtorek od godz. 10.00 do godz. 14.30 nastąpi przerwa w dostawie wody z uwagi na prowadzone prace związane z usunięciem awarii na sieci wodociągowej na ul. Waryńskiego nieopodal budynku ozn. nr 12 w Gubinie.
Więcej

Zawiadomienie

Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Spółka z o.o. w dniu 19 stycznia 2024r., tj. w piątek będzie nieczynne. Za powstałe utrudnienia bardzo przepraszamy.
Więcej

Zawiadomienie

Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Spółka z o.o. z siedzibą w Gubinie przy ul. Śląskiej 36 zawiadamia, że Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowany w Gubinie przy ul. Śląskiej 36 w dniu 19 stycznia 2024r., tj. w najbliższy piątek będzie nieczynny.
Więcej

Komunikat

Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Spółka z o.o. z siedzibą w Gubinie przy ul. Śląskiej 36 zawiadamia, że Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowany w Gubinie przy ul. Śląskiej 36 w dniach  23 i 30 grudnia 2023r., tj. w dwie kolejne soboty będzie nieczynny.
Więcej

Komunikat

Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Sp. z o.o. w Gubinie informuje, że z uwagi na powstałą awarię na sieci wodociągowej (ostatecznie nastąpiła wymiana ok. 15,0 m rurociągu) przy ul. Wyspiańskiego tut. Spółka w dniu dzisiejszym, tj. od dnia 14.12.br. (czwartek) zapobiegawczo dokona dezynfekcji wody poprzez jej chlorowanie.
Więcej
Menu
Skip to content