Loading...

Aktualności

ZAWIADOMIENIE

Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Spółka z o.o. w dniu 28 stycznia 2022r., tj. w piątek będzie nieczynne.
Więcej

ZAWIADOMIENIE

Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowany w Gubinie przy ul. Śląskiej 36 w dniu  28 stycznia 2022r., tj. w piątek będzie nieczynny.
Więcej

Zawiadomienie

Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Spółka z o.o. z siedzibą w Gubinie przy ul. Śląskiej 36 zawiadamia, że Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowany w Gubinie przy ul. Śląskiej 36 w dniu  24 grudnia 2021r., tj. w piątek będzie nieczynny.
Więcej

Przerwa w dostawie wody – Awaria Komorów

Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Spółka z o.o. w Gubinie informuje, iż w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej przy ul. Ceglanej, dnia 30 września 2021 r., tj. czwartek od godz. ok. 12:30 nastąpiła przerwa w dostawie wody. Natychmiast przystąpiono do jej usunięcia poprzez m.in. zamknięcie zasuw.
Więcej

Przerwa w dostawie wody

Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Spółka z o.o. w Gubinie informuje, iż w związku z prowadzonymi pracami związanymi z wymianą sieci wodociągowej przy skrzyżowaniu ul. Śląskiej i ul. Kołłątaja w dniu dzisiejszym, tj. 06 sierpnia 2021 r. od godz. ok. 11.00 wystąpiła awaria sieci wodociągowej i tym samym nastąpiła przerwa w dostawie wody. Służby natychmiast przystąpiły do jej usunięcia poprzez m.in. zamknięcie zasuw.
Więcej

Przerwa w dostawie wody

Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Spółka z o.o. w Gubinie informuje odbiorców wody, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej przy ul. Lipowej nieopodal budynku ozn. nr 12 w m. Jaromirowice dnia 03 sierpnia 2021 r. (wtorek) od wczesnych godzin porannych nastąpiła przerwa w dostawie wody w m. Jaromirowice.
Więcej

Przerwa w dostawie wody

Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Spółka z o.o. w Gubinie informuje, iż w związku z wystąpieniem awarii na przyłączu wodociągowym na wys. budynku ozn. nr 43B (naprzeciw targowiska) przy ul. Śląskiej dnia 23 lipca 2021 r., tj. piątek od godz. ok. 11.30 nastąpiła przerwa w dostawie wody. Służby natychmiast przystąpiły do jej usunięcia poprzez m.in. zamknięcie zasuw.
Więcej

Przerwa w dostawie wody

Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Spółka z o.o. w Gubinie informuje odbiorców wody, że w związku z wymianą uszkodzonych zasuw zlokalizowanych na skrzyżowaniu z ul. Długą  w m. Jaromirowice dnia 17 czerwca 2021 r. (czwartek) od godz. 9.00 do godz. 13.00 nastąpi przerwa w dostawie wody w m. Jaromirowice.
Więcej
Menu
Skip to content