Loading...

Aktualności

Zawiadomienie

Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Spółka z o.o. z siedzibą w Gubinie przy ul. Śląskiej 36 zawiadamia, że Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowany w Gubinie przy ul. Śląskiej 36 w dniu 14 maja 2021r., tj. w piątek będzie nieczynny.
Więcej

Przerwa w dostawie wody

Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Spółka z o.o. w Gubinie informuje, iż w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej na wys. budynku ozn. nr 33 (obok Szpitala) przy ul. Śląskiej dnia 19 kwietnia 2021 r., tj. poniedziałek od godz. ok. 9.00 nastąpiła przerwa w dostawie wody. Natychmiast służby przystąpiły do jej usunięcia poprzez m.in. zamknięcie zasuw.
Więcej

Oferta pracy

Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Sp. z o.o. poszukuje pracowania na stanowisko – grabarz.
Więcej

Przerwa w dostawie wody-Komorów

Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Spółka z o.o. w Gubinie informuje, iż w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej przy ul. Dolnej za skrzyżowaniem z ul. Wiązową dnia 03 marca 2021 r., tj. środa od godz. ok. 9.00 nastąpiła przerwa w dostawie wody. Natychmiast przystąpiono do jej usunięcia poprzez m.in. zamknięcie zasuw.
Więcej

INFORMACJA

w sprawie wodomierzy dla wody bezpowrotnie zużytej (podliczniki)
Więcej

Przerwa w dostawie wody

Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Spółka z o.o. w Gubinie informuje, iż w związku z planowanymi pracami na sieci wodociągowej na skrzyżowaniu przy ul. Traugutta i ul. Partyzantów dnia 23 lutego 2021 r. (wtorek) od godz. 8.30 do godz. 12.30 nastąpi przerwa w dostawie wody na ul. Sobieskiego, ul. Traugutta, ul. Bema, ul. Partyzantów, ul. Sikorskiego (od skrzyżowania z ul. 1 Maja do stadionu), ul. Wyzwolenia oraz przyległych.
Więcej

Przerwa w dostawie wody

Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Spółka z o.o. w Gubinie informuje, iż w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej na wys. budynku ozn. nr 12 usytuowanego przy ul. Piastowskiej dnia 25 stycznia 2021 r., tj. poniedziałek od godz. ok. 4.30 nastąpiła przerwa w dostawie wody. Natychmiast przystąpiono do jej usunięcia poprzez m.in. zamknięcie zasuw.
Więcej

Komunikat

Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Sp. z o.o. w Gubinie informuje, że w związku z zakończoną w grudniu 2020 r. wymianą wodomierzy głównych wraz z montażem nakładek radiowych do zdalnego odczytu wodomierzy zostanie ujednolicony termin dokonywania ich odczytu, który został określony na ostatni dzień danego miesiąca.
Więcej
Menu
Skip to content