Loading...

Aktualności

Ogłoszenie o przetargu

na sprzedaż nieruchomości rolnej stanowiącej własność Przedsiębiorstwa Usług Miejskich Spółka z o.o. z siedzibą w Gubinie przy ul. Śląskiej 36
Więcej

Przerwa w dostawie wody

Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Spółka Sp. z o.o. w Gubinie zawiadamia odbiorców wody zamieszkałych w m. Bieżyce oraz przy ulicy Kaliskiej i Bronowickiej, że w związku z pracami modernizacyjnymi w dniu 30 sierpnia 2022 r., tj. wtorek ok. godz. 08:30 nastąpiła przerwa w dostawie wody. Zakończenie prac przewidywane jest do godziny 12:00
Więcej

Przerwa w dostawie wody

Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Spółka Sp. z o.o. w Gubinie informuje się, że w związku z planowaną wymianą hydrantu oraz innymi pracami na sieci wodociągowej związanymi z modernizacją nawierzchni jezdni na ul. Kresowej dnia 31 maja 2022 r., tj. wtorek od godz. 8.30 do godz. 14.00 nastąpi przerwa w dostawie wody na terenie m. Gubina.
Więcej

Przerwa w dostawie wody

Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Spółka Sp. z o.o. w Gubinie zawiadamia odbiorców wody zamieszkałych w m. Bieżyce, że z uwagi na konieczność usunięcia awarii na przyłączu wodociągowym przy budynku ozn. nr 5 dnia 25 maja 2022 r., tj. środa ok. godz. 10.30 nastąpiła chwilowa przerwa w dostawie wody.
Więcej

Zawiadomienie

Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Spółka z o.o. z siedzibą w Gubinie przy ul. Śląskiej 36 zawiadamia, że Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowany w Gubinie przy ul. Śląskiej 36 w dniu   28 maja 2022r., tj. w sobotę będzie nieczynny.
Więcej

Uwaga

Informujemy, że w dniu 27.05.2022r. kasa będzie czynna do godziny 10:00
Więcej

Przerwa w dostawie wody

Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Spółka Sp. z o.o. w Gubinie informuje odbiorców wody zamieszkałych w rejonie ul. Kosynierów w Gubinie, że z uwagi na powstanie awarii na sieci wodociągowej przy budynku ozn. nr 77 i 79 dnia 17 maja 2022 r., tj. wtorek w godzinach popołudniowych nastąpiła przerwa w  dostawie wody.
Więcej

Przerwa w dostawie wody – Bieżyce

Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Spółka z o.o. w Gubinie informuje, iż w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w Bieżycach, dnia 30 kwietnia 2022 r., tj. sobota od godz. ok. 7:00 nastąpiła przerwa w dostawie wody. Natychmiast przystąpiono do jej usunięcia.
Więcej
Menu
Skip to content