Loading...

Aktualności

KOMUNIKAT

Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Sp. z o.o. w Gubinie informuje, że z uwagi na powstałe awarie na sieci wodociągowej tut. Spółka w dniu dzisiejszym, tj. od dnia 29.09.2023 r. (piątek) profilaktycznie dokona dezynfekcji wody poprzez jej chlorowanie oraz w późniejszym okresie dokona płukania sieci wodociągowej w Gubinie i miejscowościach ościennych poprzez wypływ wody przez hydranty.
Więcej

KOMUNIKAT

Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Spółka z o.o. w Gubinie informuje się, że z uwagi na przerwę w dostawie wody w dniu 28 września 2023 r., tj. czwartek zastępczy punkt poboru wody zostanie usytuowany od godz. 9.30 przy ul. Wojska Polskiego (na terenie placu Przedszkola Miejskiego nr 3) i przy ul. Platanowej (na parkingu przy sklepie Biedronka).
Więcej

Przerwa w dostawie wody

Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Spółka z o.o. w Gubinie informuje, iż w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej magistralnej na wys. budynku ozn. nr 117 przy ul. Kresowej dnia 28 września 2023 r., tj. czwartek od godz. ok. 8.00 przystąpiono do jej usunięcia poprzez m.in. zamknięcie zasuw.
Więcej

KOMUNIKAT

Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Sp. z o.o. w Gubinie informuje, że po ponownym poborze próbek wody dokonanym w dniu 19.09.2023 r. przez akredytowane laboratorium w Zielonej Górze, tj. EKOSYSTEMY - JT na ul. Miodowej i ul. Lubelskiej na wys. ul. Wrońskiego, na ul. Śląskiej na sieci wodociągowej oraz dodatkowo na PUM Sp. z o.o. przy ul. Śląskiej w Gubinie wyniki z badania wody z pobranych próbek były pozytywne (nie stwierdzono bakterii grupy coli, ani enterokoków kałowych).
Więcej

KOMUNIKAT

Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Sp. z o.o. w Gubinie informuje, że po dokonanym poborze próbek wody w dniu 13.09.2023 r. przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Krośnie Odrzańskim w obrębie rejonu ulicy Miodowej na sieci wodociągowej wystąpiły liczne bakterie grupy coli i nieliczne na Stacji Uzdatniania Wody.
Więcej

Przerwa w dostawie wody

Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Spółka z o.o. w Gubinie informuje, iż w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej na wys. budynku ozn. nr 15 przy ul. Kujawskiej dnia 07 września 2023 r., tj. czwartek od godz. ok. 5.00 i we wczesnych godzinach rannych przystąpiono do jej usunięcia poprzez m.in. zamknięcie zasuw. Przerwa w dostawie wody obejmuje odbiorców głównie ul. Kujawskiej w Gubinie. Niemniej na rozmiary awarii (wzdłużne pęknięcie rury na sieci przesyłowej o DN300) przypuszczalnie może nastąpić przerwa w dostawie wody m.in. w górnych rejonach m. Gubina i m. Komorów oraz m. Jaromirowice z uwagi na wstrzymanie pracy pomp na ujęciu wody i zamknięcie zasilenia ze zbiornika wyrównawczego w godz. ok. 10.00.
Więcej

Przerwa w dostawie wody

Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Spółka z o.o. w Gubinie informuje, iż w związku z koniecznością usunięcia awarii na ul. Poleskiej nastąpi przerwa w dostawie wody. Przerwa w dostawie wody obejmować będzie ulice : Poleska, Miedziana, Wiśniowa, Orla, Świerkowa, Dzika, Krańcowa, Mała, Wodna.
Więcej

Przerwa w dostawie wody

Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Spółka z o.o. w Gubinie informuje, iż w związku z awarią wodociągową w dniu 26.07.2023 nastąpiła przerwa w dostawie wody na ulicy Sportowej, I maja, Wojska Polskiego. Natychmiast przystąpiono do jej usunięcia poprzez m.in. zamknięcie zasuw. 
Więcej
Menu
Skip to content