Loading...

Renowacji sieci kanalizacyjnej przy ul. 3 Maja

Informacja w sprawie realizacji renowacji sieci kanalizacyjnej przy ul. 3 Maja w Gubinie

Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Sp. z o.o. w Gubinie informuje, że w dniu 24.05.2021 r. dokonało renowacji sieci kanalizacyjnej na ul. 3 Maja w Gubinie o długości dł. 64 m i średnicy DN300 na odcinku od ul. Drukarskiej do ul. Słowackiego.

Renowację była wykonana metodą rękawa nasączonego żywicą i utwardzanego na miejscu (CIPP). Do nasączania rękawa zastosowano żywice epoksydowe. Rękaw filcowy wykonany jest z filców poliestrowych i nasączony był dwukomponentową żywicą epoksydową przy pomocy dynamicznego układu wtłaczającego i mieszania komponentów. Grubość rękawa po utwardzeniu wynosi 7,5mm.

Jednocześnie się informuje, że prace związane z renowacją sieci kanalizacyjnej prowadzone są i będą na ul. E. Plater 6, 7 i 8 w Gubinie, tj. od skrzyżowania ul. Krzywoustego z ul. Kosynierów do studni przy budynku nr 8 o dł. 168 m i średnicy DN300 i DN200 oraz na ul. 3 Maja od ul. Konopnickiej do ronda  o dł. 57 m i średnicy DN250.

Prace realizowane są przez firmę wyłonioną w drodze przetargu nieograniczonego pn. Cons Control System Marcin Kupiec z Czerwieńska.

Menu
Skip to content