Loading...

Informacja dotycząca wodomierzy wody bezpowrotnie zużytej (podliczniki)

Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Sp. z o.o. w Gubinie przypomina odbiorcom wody korzystającym z punktu poboru wody ogrodowej (podlicznik), że każdy wodomierz posiada cechę legalizacyjną. Okres ważności cechy legalizacyjnej wodomierza wynosi 5 lat od jego zakupu.

Odbiorcy u których upłynął powyższy okres zobowiązani są wymienić podlicznik.

O ile nie zostanie dokonana wymiana wodomierza w terminie do końca kwietnia br., tym samym nie można będzie skorzystać z odliczenia ścieków.

Koniecznym jest zatem wymiana posiadanego przez wspomnianych odbiorców wodomierza ogrodowego współpracującego z wodomierzem głównym, który posiada moduł do zdalnego odczytu radiowego.

W celu usprawnienia formy odczytu urządzeń pomiarowych prowadzonych przez pracowników tut. Spółki można nabyć wodomierz w siedzibie Spółki (koszt nowego wodomierza DN15 – 231 zł/szt. brutto, a nakładki radiowej – wydawana i montowana na koszt tut. Spółki – 300,00 zł brutto).

Chęć zdemontowania i zainstalowania wodomierza prosimy zgłaszać w siedzibie Spółki przy ul. Śląskiej 36 w Gubinie, tel. 68 455 82 70 w godzinach od 8.00 do 14.00.

Koszt usługi zaplombowania wynosi 43,05 zł brutto.

W roku bieżącym usługa wymiany wodomierza wraz z zaplombowaniem nie będzie realizowana przez pracowników tut. Spółki.

Dziękujemy z góry za dostosowanie się do naszej prośby.

 

Zarząd Spółki

Menu
Skip to content