Loading...

Aktualności

Komunikat

Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Sp. z o.o. w Gubinie informuje, że po dokonanym poborze próbek wody w dniu 28.11.2023 r. przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Krośnie Odrzańskim w obrębie rejonu ulicy Miodowej i ulicy Śląskiej na sieci wodociągowej wystąpiły bakterie grupy coli. Tut. Spółka w dniu dzisiejszym, tj. od dnia 30.11.2023 r. (czwartek) dokonała  dezynfekcji wody poprzez jej chlorowanie oraz w późniejszym okresie dokona płukania sieci wodociągowej w Gubinie poprzez wypływ wody przez hydranty. Nadmienia się, że wyniki z badania wody z pobranych próbek wody uzdatnionej na Stacji Uzdatniania Wody z dnia 30.11.2023 r. były pozytywne.
Więcej

Ogłoszenie

Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Spółka z o.o. w Gubinie informuje, że w związku z prowadzeniem zaplanowanych prac na sieci wodociągowej przy ul. Aleja Wojska Polskiego (na wys. z ul. Królewską) w Gubinie nastąpi przerwa w dostawie wody w dniu 21 listopada br. (wtorek) od godz. ok. 8.30 do godz. ok. 13.00. Przerwa w dostawie wody obejmie odbiorców przy ul. Wojska Polskiego, ul. Miodowej, ul. Kosynierów, ul. Królewskiej, ul. Wysockiego, ul. Słoneczna i ul. Krzywoustego i Osiedle E. Plater.
Więcej

Zawiadomienie

Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Spółka z o.o. z siedzibą w Gubinie przy ul. Śląskiej 36 zawiadamia, że Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowany w Gubinie przy ul. Śląskiej 36 w dniach 17 i 18 listopada 2023r., tj. w piątek i sobotę będzie nieczynny, natomiast wyjątkowo w dniu 20 listopada 2023r., tj. w poniedziałek będzie czynny od godz. 8.00 do godz. 15.00.
Więcej

Komunikat

Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Sp. z o.o. w Gubinie informuje, że po ponownym poborze próbek wody dokonanym w dniu 12.10.2023 r. przez akredytowane laboratorium w Zielonej Górze, tj. EKOSYSTEMY - JT na Stacji Uzdatniania Wody, na ul. Lubelskiej na wys. ul. Wrońskiego, na ul. Miodowej i na ul. Śląskiej na sieci wodociągowej wyniki z badania wody z pobranych próbek były pozytywne (nie stwierdzono bakterii grupy coli).
Więcej

Komunikat

Przedsiębiorstwo Usług Miejskich Sp. z o.o. w Gubinie informuje, że z uwagi na powstałą awarię na sieci wodociągowej przy ul. Śląskiej, którą zlokalizowano obok Szpitala dnia 09.10.2023 r. tut. Spółka w dniu dzisiejszym, tj. od dnia 10.10.2023 r. (wtorek) profilaktycznie dokona dezynfekcji wody poprzez jej chlorowanie oraz dokona płukania sieci wodociągowej w Gubinie i miejscowościach ościennych poprzez wypływ wody przez hydranty
Więcej
Menu
Skip to content